Урочистий захід з нагоди передачі Бойового Прапора Білгород-Дністровській військовій частині

29-08-2017 15:02 392
категорія: Новини міста


29 серпня 2017 року у Білгород-Дністровській військовій частині А3955 урочисто зустріли Бойовий Прапор. Згідно Указу Президента України, з нагоди 26-ї річниці Незалежності України, Бойовий Прапор з рук начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерала армії Віктора Муженка отримав командир частини полковник Сергій Глущенко. З цього приводу в частині відбувся мітинг, на якому командир передав особовому складу Бойовий Прапор.

- Для нашої частини це найвища нагорода, яка свідчить про значний внесок особового складу полку в розвиток та становлення Збройних Сил України, захист національних інтересів та територіальної цілісності нашої держави. Військовослужбовці полку проявляють високий професіоналізм, відданість військовій присязі, витримку, відповідальність та героїзм під час виконання завдань в районах проведення Антитерористичної операції, наполегливо удосконалюють свою майстерність у навчальних центрах та на полігонах, чим звитяжно примножують славу своєї військової частини, - зазначив в своєму зверненні до гостей та особового складу командир частини полковник Сергій Глущенко.

Військовослужбовців частини привітали гості заходу: начальник управління з питань цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Білгород-Дністровської міської ради Юрій Майзліс та ветеран полку, який очолював частину впродовж багатьох років, Сергій Козловський. Воїнам, які відзначились у завданнях, що виконує особовий склад на сході країни, було вручено нагороди за участь в АТО. Військовий капелан протоієрей Іоанн відслужив молебень з освяченням Бойового Прапора.

Незважаючи на таку визначну подію для всього військового колективу, як отримання Бойового Прапора, по закінченню урочистостей команда військовослужбовців вирушила у визначений район проведення АТО, а інші воїни продовжили напружену ратну службу.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44