Чорноморська об’єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС в Одеській області інформує, що до суб’єктів господарювання телефонують невідомі особи з провокаційними та незаконними вимогами.

Зловмисники телефонують, начебто, від імені керівництва Чорноморської об’єднаної державної податкової інспекція Головного управління ДФС в Одеській області.

Шановні платники податків!

Наполегливо радимо вам бути пильними та обачними, не довіряти сумнівним пропозиціям та ретельно перевіряти інформацію.

Чорноморська об’єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС в Одеській області  наголошує, що у випадку отримання таких дзвінків або будь-яких інших протиправних дій, необхідно терміново звертатися до сервісу «Пульс» ДФС України за телефоном Контакт-центру ДФС 0800-501-007, обравши в меню інтерактивного голосового автовідповідача напрямок «4» або на електронну адресу: idd@sfs.gov.ua

Також ви можете особисто або письмово звернутися до управління внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС в Одеській області Головного управління ДФС в Одеській області за адресою: м. Одеса, вул. Мечникова, 59, телефон (0482) 34-49-78.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44