Увага! Триває онлайн-голосування за туристичний бренд Білгорода-Дністровського!

15-10-2020 14:19 568
категорія: Новини міста


З 12 жовтня розпочався ІІІ етап всеукраїнського конкурсу туристичного бренду міста Білгорода-Дністровського - онлайн-голосування, яке триватиме до 22 жовтня. Із закликом до мешканців Білгорода-Дністровського підключитися до процесу голосування за конкурсні роботи під час брифінгу звернулася заступник міського голови Ольга Ціпуленко.

“Загалом у конкурсі взяли участь 28 робіт від авторів зі всієї України. Після відбору до фіналу дійшли п’ять з них. Наразі йде голосування, і саме від активності мешканців міста залежить, який у підсумку буде туристичний бренд Білгорода-Дністровського”, - зазначила О. Ціпуленко.

Начальник відділу з питань туризму департаменту економіки та розвитку інфраструктури Білгород-Дністровської міської ради Ольга Полінгер продемонструвала, як пройти авторизацію на платформі e-DEM, познайомитися з конкурсними роботами та проголосувати.

Голосування здійснюється на веб-платформі «Єдина платформа місцевої електронної демократії» (скорочено – e-DEM) за умовами Громадського бюджету окремим конкурсом «Всеукраїнський конкурс туристичного бренду Білгорода-Дністровського»

Інструкція для голосування за посиланням 

Звертаємо увагу, що для ознайомлення з конкурсними роботами в повному обсязі необхідно перейти за посиланням, розташованим нижче під розділом «Детальна інформація».

Інструкція з голосування також розміщена у розділі «Допомога» на платформі «Єдина платформа місцевої електронної демократії» (скорочено – e-DEM).

Також, проголосувати можна через термінал та чат-бот Приватбанку.

Як це працює:

ТЕРМІНАЛ:

Для того, щоб проголосувати через термінал, потрібно авторизуватись за допомогою картки ПриватБанку (або номеру телефону, що прив’язаний до цієї картки), у списку сервісів знайти «Голосування за проекти міст», обрати бажаний проект і натиснути «Проголосувати».

ЧАТ-БОТ:

В Вайбері – потрібно перейти за посиланням: https://www.viber.com/voteforcitybot    

За його допомогою можна голосувати за проєкти, а також ділитися проєктами.

В Телеграмі увійти за посиланням: https://t.me/VoteForCityBot   

Або увійти в телеграм і зверху в рядку пошуку ввести @VoteForCityBot

Детальна інструкція у прикріплених додатках. Переходимо за посиланнями та активно голосуємо!

За додатковою інформацією звертайтесь за тел. (04849) 2-74-95.

Як зазначив директор КП “Акермантурінвест” Олег Мога, після визначення переможця всеукраїнського конкурсу туристичного бренду Білгорода-Дністровського з автором буде укладений договір на передачу інтелектуальної власності.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23