В бібліотеках Білгорода-Дністровського – до державних свят…

24-08-2018 10:48 190
категорія: Новини культури


З нагоди головних серпневих державних свят нашої країни – Дня Державного Прапора та Дня незалежності України в бібліотеках міста проведено низку інформаційно-патріотичних заходів.

Фахівці центральної міської бібліотеки ім. М. Горького створили виставку-панораму «Живи, Україно, для щастя і волі!», а також провели для відвідувачів слайд-екскурс до Дня Державного Прапора «Жовто-синій прапор волі».

В бібліотеці ім. О. Пушкіна пройшли патріотичні години «І є держава Україна, і є не втрачений народ!» та «Державний Прапор України – символ миру і добра», а в бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва оформлено виставку «Україна - рідна свята земля» та впродовж дня в Інтернет-залі демонструвався відеоролик «Історія державного Прапора України».

Патріотична година «Відроджена святиня – знамено України» відбулася в бібліотеці ім. Лесі Українки, під час якої бібліотекарі розповіли про державний Прапор та багатозначне трактування його кольорів: «…Це кольори сонця, Верховного божества наших предків, та води – основних життєдайних сил і символів української міфології; це і чисте, мирне, безхмарне небо, що простягнулося над жовтим кольором хлібного лану – символом мирної праці і достатку; це золотий вогонь свічок на вінках, що пливуть синіми водами рік на свято Івана Купала, фрески Софіївського та Михайлівського соборів у Києві. Однак головна ідея синьо-жовтого – це велика гармонія космосу, сонця, води та всього, що на землі сущого».

В бібліотеці ім. М. Кропивницького проведено прес-репортаж «Історія України в обличчях і фактах», створена виставка-квілт «Небо і сонце – наш прапор ясний!».

Заходи, що відбулися в бібліотеках, готувалися на матеріалах з різних періодичних видань, Інтернет-ресурсів, монографій, підручників з історії України тощо. З їх допомогою бібліотекарі розкрили користувачам цікаві факти про минуле і сучасне України, про постаті великих українців, що прославили нашу Державу.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44