В бібліотеках Білгорода-Дністровського пройшли заходи до Всесвітнього дня боротьби зі СНІД

04-12-2018 10:15 336
категорія: Новини культури


Одна з останніх епідемій нашої сучасності була прозвана чумою 20-го століття – це синдром набутого імунного дефіциту (СНІД). Не зважаючи на досягнення сучасної медицини, масштаб поширення ВІЛ-інфекції вражає…

1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я вперше був відзначений Всесвітній день боротьби зі СНІДом, адже саме тоді на   зустрічі  міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД. З того часу цей день відзначається щорічно.

В бібліотеках міста з нагоди цієї дати традиційно проведено низку профілактично-просвітницьких заходів, основна цільова аудиторія яких – шкільна і студентська молодь.

Так, в бібліотеці ім. О. Пушкіна спільно з лікарем педіатром Пустовітенко Надією Іванівною проведено годину здоров’я «Чи бути здоровим – вирішуєш Ти!» для учнів школи № 11. Лікар повідомила шокуючі цифри зараження ВІЛ-інфекцією в Одеській області, розповіла про всю небезпеку, яку несе СНІД та методи профілактики інфікування. Після розповіді Надії Іванівни бібліотекарі провели для школярів анкетування «Що ви знаєте про ВІЛ?», а наприкінці зустрічі прокоментували виставку-адвайзер «СНІДу – НІ!».

В бібліотеках створені книжкові виставки-застереження: «СНІД – загадка століття» в центральній міській бібліотеці ім. М. Горького, «Не віднімай у мене завтра» в бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва, «ВІЛ/СНІД – знання і розуміння» в бібліотеці ім. М. Кропивницького, «Твоє життя – твій вибір» - в бібліотеці ім. Лесі Українки, а також віртуальна виставка в бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва «СНІД: знати, щоб вижити».
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44