В Білгород-Дністровській міській раді проведений тренінг «Впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції та модернізації багатоквартирних будинків»

10-10-2017 16:42 307
категорія: Новини міста


Протягом дня 9 жовтня 2017 року в сесійній залі Білгород-Дністровської міської ради під керівництвом заступника міського голови Євгенії Волинець та начальника управління економічного розвитку Марини Гордієнко відбувся тренінг на тему «Впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції та модернізації багатоквартирних будинків».

Тренінг організовано в рамках проекту «HOME - на шляху до реформ житлового сектора: підвищення потенціалу об’єднань власників житла в Азербайджані, Грузії, Молдові та Україні». Його метою є підвищення потенціалу об'єднань власників житла в забезпеченні належного управління житлом, енергозберігаючій санації та безбар'єрного житла в багатоквартирних будинках у Одеській області.

В рамках проекту заплановано:

- створити ресурсні центри для підтримки об’єднань співвласників житла (ОСББ).

- проводити дослідження щодо ОСББ і готувати рекомендації для політики.

- сприяти створенню міжнародних і національних партнерських відносин між громадянським суспільством в житловому секторі.

Роботу тренінгу очолив експерт проекту IFC Віктор Мостовой, який доповів про основи термомодернізацію житла, фінансову доцільність заходів термомодернізації, наводив приклади впровадження енергоефективних проектів.

Віталій Рудой - керівник напряму «Системи опалення» компанії Danfoss, розповів про модернізацію системи опалення та шляхи удосконалення. Михайло Макаров - регіональний менеджер ТД «Одескабель», ознайомив учасників тренінгу з енергоефективністю технологій у сфері освітлення парадних та при домових територій.

Антон Васьковський - представник по кредитуванню АБ «Укргазбанк», провів консультацію щодо механізму відшкодування частини суми кредитів, залучених на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів.

По закінченню семінару проводилася дискусія з головами та представниками ОСББ, начальником управління житлово-комунального господарства Миколою Зінічем, заступником начальника УЖКГ Валерієм Баланом, та директором КП «Білгород-Дністровськтеплоенерго» Михайлом Волкановим.

Зустріч пройшла дуже конструктивно, було безліч запитань, на які присутні отримали вичерпні відповіді. Учасникам заходу наданий методичний матеріал з актуальних питань, які обговорювались на тренінгу.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44