В Білгород-Дністровській міській раді відбулося засідання Ради підприємців

04-01-2018 12:14 298
категорія: Новини міста


3 січня 2018 року в Білгород-Дністровській міській раді за участю підприємців міста, депутатів Білгород-Дністровської міської ради, представників громадськості відбулося засідання Ради підприємців міста Білгород-Дністровський.

Під час засідання були обговорені питання щодо виконання стратегічного плану міста Білгород-Дністровський за 2007 — 2017 роки та визначення пріоритетів та нових напрямів в розробці нового стратегічного плану міста до 2028 року.

За запрошенням Ради підприємців, на засіданні також була присутня начальник управління економічного розвитку Білгород-Дністровської міської ради Марина Гордієнко. За її словами, в ході реалізації стратегічного плану 2007 — 2017 років негативну роль відіграла світова фінансово-економічна криза, тож частина проектів була реалізована не в повному обсязі, а тому при розробці стратегічного плану міста до 2028 року необхідно також передбачити можливість їх реалізації.

В свою чергу голова громадської організації об’єднання підприємців міста Білгород-Дністровський Василь Пухкан заявив, що оскільки розпочато розробку нового стратегічного плану міста Білгород-Дністровський до 2028 року, виникає необхідність визначити нові напрямки розвитку малого та середнього підприємництва міста.

В ході наради, начальник управління економічного розвитку Білгород-Дністровської міської ради Марина Гордієнко повідомила, що в 2018 році в бюджеті міста передбачено кошти на програму “Громадський бюджет” (Бюджет участі), тому цього року до реалізації зазначеної програми хотілося б долучити і підприємців міста та отримати від них пропозиції щодо участі у зазначеному проекті.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44