В Білгород-Дністровській міськраді проведено засідання спостережної комісії

03-07-2017 08:59 214
категорія: Новини міста


30 червня 2017 року заступник міського голови Архипенко Г.О. провела чергове засідання міської спостережної комісії.

У ході засідання розглянуті питання щодо взаємодії спостережної комісії з превентивним сектором Білгород-Дністровського МВ ГУНП України в Одеській області та соціального інспектування осіб, які звільнились з місць позбавлення волі у травні поточного року.

Нагадаємо, що відповідно до законодавства основними завданнями Комісії є: організація громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання; сприяння органам і установам виконання покарань у виправленні і ресоціалізації засуджених та створенні належних умов для їх дотримання, організація виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання, та громадського контролю за їх поведінкою протягом невідбутої частини покарання; надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання.

Для активізації діяльності Комісія співпрацює з громадськими організаціями та органами МВС щодо соціальної реабілітації осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарань. По мірі необхідності члени комісії проводять особисті прийоми осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарань, з метою сприяння їм у вирішенні найважливіших соціальних проблем (реєстрація за місцем проживання, працевлаштування, навчання, виховання).

Комісія надає допомогу у проведені соціально-виховної роботи із засудженими, організації їх загальноосвітнього та професійно-технічного навчання, залучає громадські організації до участі в її роботі.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44