В Білгород-Дністровському Центрі культури та дозвілля готується захід, присвячений українським героям

06-02-2018 12:19 237


Вже сотня років відділяє нас від трагічних подій під Крутам. Ціла ріка часу минула, Україна зазнала значних змін і багатьох потрясінь, значно більших, аніж те протистояння юних патріотів України і більшовиків.

Герої Крут, як Герої Небесної сотні, - це, перш за все, герої духу. Їх об’єднало прагнення правди – як природного єднання істини та справедливості. Правди, яка б була основою державного, суспільного, особистого життя. Вони разом з українським народом повстали проти брехні, наруги над волею людей заради майбутнього, для оновлення України і віддали найцінніше – своє життя.

Паралель між подіями 100-річної давнини під час Української революції 1917-1921 років та Революції Гідності, між героями Крут, що загинули на початку ХХ ст. та Героями Небесної Сотні, проведуть на заході, який відбудеться в Центрі культури та дозвілля 20 лютого о 15.00.

Літературно-музична композиція, що готується творчими працівниками ЦКтаД за участю учнів Білгород-Дністровського НВК «Школа-ліцей», розрахована на шкільну та студентську молодь. Мета заходу – вплинути на формування ціннісних орієнтирів молоді шляхом виховання патріотичної свідомості, почуття причетності і відповідальності за все, що відбувається в країні, вдячність тим, хто віддав за неї життя.

До цієї події у фойє ЦКтаД буде відкрита виставка світлин «На стражі соборності» та оформлена книжкова виставка «Від Героїв Крут до Героїв Небесної Сотні».

Герої Крут … Герої Небесної сотні... Вони в нашій пам'яті разом і назавжди. Мужні, незламні українці, у яких, ніхто і ніщо не міг зламати той дух, ту жагу до свободи, які генетично закладені у самосвідомості всієї нації.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44