В Білгород-Дністровському НВК “Школа-гімназія” проведений капітальний ремонт даху

29-08-2017 14:41 277


В 2017 році в будівлі Білгород-Дністровського навчально-виховного комплексу “Школа-гімназія” завершився капітальний ремонт даху з облаштуванням шиферної покрівлі, перший етап якого розпочався в минулому році. Роботи виконала підрядна організація - ТОВ “Агропроммонтажсервіс” (директор Валерій Шевчук). Крім того, у даному навчальному закладі триває капітальний ремонт санвузлів. Будівельники обіцяють здати об'єкт до середини вересня. На проведення капітальних ремонтів даху та санвузлів з міського бюджету розвитку виділено 1 млн. 139 тис. грн.

29 серпня хід виконання робіт в гімназії з виїздом на місце перевірили заступник міського голови Альберт Алтухов та начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Микола Зініч.

Слід зазначити, що в поточному році в бюджеті розвитку Білгорода-Дністровського передбачені значні кошти на проведення ремонтних робіт в закладах освіти. Зокрема, завершені капітальні ремонти покрівлі школи №3 та НВК “Школа-ліцей”, фасадів шкіл №11 та №5, фойє міського ліцею. Розпочався капітальний ремонт даху школи №4.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44