В Білгород-Дністровському територіальному центрі пройшла церемонія посвяти в козаки та берегині

27-06-2017 10:20 342


Минулий тиждень для комунальної установи «Білгород-Дністровський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» видався насичений на події та різноманітні заходи.

Зокрема, до Дня скорботи та пам'яті в гостинній залі терцентру пройшла зустріч, на яку зібралися літні люди, ветерани та діти війни. Для присутніх ті лихі часи нашої держави були дитинством та юністю, спогади про ті події виявились всім дуже близькі та нікого з присутніх не лишили байдужими. Виконання солістами ансамблю територіального центру «Колорит» улюблених пісень того часу створило на зустрічі затишну атмосферу, а присутні залюбки приєднувалися до виконавців та підспівували разом з ними. Зустріч, не зважаючи на сумну дату, вийшла затишно теплою.

23 червня черговий раз гостинна зала територіального центру відкрила двері для зустрічі друзів. Цього разу до центру завітали представники Українського Буджацького Козацтво на чолі з отаманом Валерієм Тимофєєвим, заступник міського голови Галина Архипенко, представники міського Болгарського товариства, члени Асоціації літераторів Бессарабії «Буджак» та голова товариства воїнів-інтернаціоналістів «Долг».

Про яскраву історію козацтва нашого краю дуже цікаво розповів та показав в слайдах отаман Валерій Тимофєєв. Для багатьох присутніх було відкриттям те, що Аккерман до 1856 року був не тільки стародавнім містом, а ще й столицею козацьких військ. Несподіванкою для всіх стало посвячення в козаки Георгія Андроника та у берегині директора територіального центру Зінаїди Пащенко, небайдужу до історії та традицій свого краю людину, адже такі зустрічі у стінах центру стали доброю традицією завдяки зусиллям та наполегливості саме директора центру.

Заслужений журналіст України Борис Устименко розповів дуже цікаві історії про наш край, свідком яких був сам. Ансамбль болгарського товариства «Майчина обіч» та ансамбль територіального центру «Колорит» вніс свою ноту у зустріч виконанням українських та козацьких пісень, присутні з захопленням підспівували виконавцям, в залі вітала атмосфера міцної дружньої родини.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44