В Білгород-Дністровському територіальному центрі проведена зустріч до Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями

06-12-2017 10:25 132
категорія: Новини ЖКХ


Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день людини з обмеженими можливостями, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. У світі налічується понад 1 мільярд людей з інвалідністю, що приблизно становить 15% населення усього світу. Ці люди, так само як і здорові, потребують підтримки, елементарної уваги та спілкування.

«Не втрачай надії!» - під таким девізом 1 грудня 2017року у гостинній залі КУ «Білгород-Дністровський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» для підопічних ТОУТОГ вперше було організовано зустріч з фахівцями Управління соціальної політики та Пенсійного фонду з допомогою сурдоперекладача. Присутні мали змогу отримати всі відповіді на хвилюючі їх запитання стосовно отримання субсидій та перерахунку пенсій. В подальшому територіальний центр планує проводити такі зустрічі і з іншими фахівцями різних галузей за потреби ТОУТОГ.

Ми всі люди різні, у кожного є певні фізичні або ментальні вади, але ми повинні жити гуртом, в одній громаді, поважаючи і допомагаючи одне одному.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44