В Білгороді-Дністровському готуються до проведення всеукраїнських змагань з боротьби самбо

31-08-2017 10:22 263
категорія: Новини міста


З 6 по 10 вересня 2017 року в Білгороді-Дністровському будуть проходити Всеукраїнський турнір “Кубок «Юна Україна»” та Всеукраїнський турнір пам'яті ЗТУ Р.О. Школьникова з боротьби самбо. Змагання відбудуться в спорткомплексі “Олімп-Н”. Очікується більше півтисячі учасників та гостей з різних куточків України. Метою вказаних турнірів є відбір спортсменів до складу збірної команди України для подальшої участі у чемпіонаті Світу. Організатором змагань виступає відокремлений підрозділ Національної федерації самбо України «Одеська обласна федерація самбо НФСУ».

30 серпня 2017 року в приміщенні Білгород-Дністровської міської ради під головуванням заступника міського голови Альберта Алтухова пройшло засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення всеукраїнських змагань з боротьби самбо.

В його роботі взяли участь перший віце-президент відокремленого підрозділу Національної федерації самбо України «Одеська обласна федерація самбо НФСУ» Вахід Сабіров, секретар та тренер вказаної організації Віктор Лавров та Михайло Махньов, заступник начальника управління освіти, сім’ї, молоді та спорту - начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти Тетяна Мунтьян, на яку покладені тимчасове виконання повноважень заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, директор педагогічного училища Володимир Герасименко, керівники структурних підрозділів Білгород-Дністровської міської ради, комунальних підприємств та установ, представники відділення поліції та управління ДСЧС.

На засіданні обговорювалися питання забезпечення техніки безпеки учасників і глядачів під час проведення змагань, медичного супроводу, проживання та харчування спортсменів, організації їхнього дозвілля, питання благоустрою та проведення торгівлі під час змагань тощо.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44