В Білгороді-Дністровському готуються широко відсвяткувати Масляну

06-02-2018 14:56 339
категорія: Новини міста


6 лютого 2018 року під головуванням начальника управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Тетяни Мунтьян, на яку покладені повноваження заступника Білгород-Дністровського міського голови, відбулося засідання робочої групи з організації та проведення народних гулянь “Весела Масниця”. Традиційно, святкування одного з найдавніших слов'янських свят у Білгороді-Дністровському буде проходити на території парку Миру. Народні гуляння розпочнуться 17 лютого о 13:00.

Програма “Веселої Масниці” включить в себе виступи народних колективів, змагання чоловіків на найшвидше знімання подарунків з традиційного стовпа – Колодки, бої на мішках, перетягування канату, поїдання млинців на швидкість та багато інших розваг для дорослих і дітей. Не обійдеться без смачних млинців та вареників, весняних пісень та веселих хороводів, а також спалення величезного опудала Морени, яке символізує проводи холодів і народження Весни та нового життя.

Учасники засідання - представники відділів та управлінь міської ради, комунальних підприємств та установ, міськрайонного відділу ДСНС, обговорили деталі культурної програми святкування Масниці, місця розташування торгівлі, питання благоустрою, громадської та пожежної безпеки мешканців та гостей міста під час проведення народних гулянь.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44