В Білгороді-Дністровському готуються святкувати День визволення міста та державні свята

18-08-2017 12:17 402


Останній місяць літа знаменний для жителів Білгорода-Дністровського трьома святковими датами - 23 серпня відзначатимуть День визволення міста від нацизму і День Державного Прапора, 24 серпня - День Незалежності України. У ці дні на території міста пройдуть різні урочисті та масові святкові заходи.

На брифінгу для журналістів ЗМІ міста начальник відділу культури Білгород-Дністровської міської ради Світлана Байло анонсувала вказані заходи.

Зокрема, 23 серпня розпочнеться з офіційної церемонії підняття Державного Прапора із залученням керівного і особового складу військових частин, розташованих на території міста. Захід заплановано на 09:30 на площі перед будівлею міської ради.

З метою вшанування ветеранів Другої світової війни - воїнів-визволителів міста та з нагоди святкування Дня визволення Бєлгорода-Дністровського від нацизму, 23 серпня о 10 годині пройде урочистий мітинг на Меморіалі Слави.

Вечір подарує городянам концерт в рамках музичного фестивалю «Аккерманський полонез», який організовує польське національно-культурне товариство в парку Миру о 17 годині.

Святкування Дня Незалежності розпочнеться 24 серпня о 10 годині з покладання квітів до пам'ятника Т.Г. Шевченко на площі перед будівлею міськради.

Основні заходи, присвячені 26-ій річниці незалежності, будуть проходити на території Акерманської середньовічної фортеці з 16 до 21 години. Жителів і гостей чекає свято національних культур «Бессарабська сім'я», який включає в себе презентацію національних кухонь і одягу, виставку-ярмарок декоративно-прикладного мистецтва, ігри та розваги, а також концертну програму.

Також, в соціальній мережі Фейсбук розпочався флеш-моб «Аккерман патріотичний». Для участі в акціїї потрібно зробити селфі з українською символікою на території Білгорода-Дністровського та виставити фото з хештегом #AkkermanPatriot2017

Володар фотографії, яка збере найбільше уподобань (лайків), отримає подарунок 24 серпня наприкінці святкової програми в Аккерманській середньовічній фортеці.

Крім того, протягом серпня проходять різні акції і заходи в установах культури і освіти, територіальному центрі, пройдуть турнір з футболу та змагання зі спортивної риболовлі.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44