В Білгороді-Дністровському на вулиці Першотравневій з'явилася нова автобусна зупинка

30-06-2017 13:59 127
категорія: Новини міста


На території Білгорода-Дністровського продовжується процес встановлення сучасних павільйонів на зупинках пасажирського транспорту. В минулому році з'явилися скляні конструкції на вулицях Ізмаїльській та Тимчишина. Вони виконані зі скла, облаштовані лавками, прикрашені логотипом середньовічної фортеці, зручні та захищають людей від вітру та опадів.

В поточному році в рамках відповідної Програми в міському бюджеті передбачені кошти у сумі 300 тис. грн. на виготовлення та встановлення на території міста автобусних зупинок. 30 червня 2017 року фахівці спеціалізованого підприємства встановили новий павільйон на вулиці Першотравневій біля пожежної частини. Потім вони виконають монтаж подібного павільйону біля пологового будинку. Старі металеві конструкції будуть перенесені у віддалені райони міста. Місця розташування інших скляних павільйонів на території Білгорода-Дністровського знаходяться в стадії обговорення.

Процес облаштування зупинок пасажирського транспорту проходить під контролем заступника Білгород-Дністровського міського голови Альберта Алтухова та начальника відділу транспорту, організації дорожнього руху, комунікаційних систем та енергозбереження Білгород-Дністровської міської ради Олександра Гаврилюка.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44