В Білгороді-Дністровському обдаровані діти отримуватимуть стипендію міського голови

16-01-2018 14:08 272


На виконання рішення виконавчого комітету від 04 лютого 2016 р. №056 «Про призначення стипендії міського голови обдарованим дітям, мешканцям міста Білгорода-Дністровського, смт Затока та Сергіївка – учням загальноосвітніх закладів в новій редакції», з метою створення умов для доступної якісної освіти, інтелектуального самовдосконалення учнівської молоді, творчого розвитку, формування гармонійно розвинутої особистості, забезпечення матеріальної підтримки обдарованих дітей, мешканців міста Білгорода-Дністровського, смт Затока та Сергіївка – учнів загальноосвітніх закладів, стипендію отримають:

Номінація «Олімпіади та інтелектуальні конкурси»:

Майборода Галина – НВК «Школа-ліцей».

Номінація «Науково-дослідницька діяльність»:

Чарна Ольга – НВК «Школа-ліцей».

Номінація «Вокальне мистецтво»:

Карай Вікторія - вокальна студія «Время мечтать» КЗ «Міський Центр дитячої творчості».

Номінація «Музичне мистецтво»:

Добрєва Анна – КЗ «Білгород-Дністровська дитяча музична школа ім. Л.Н. Гінзбург».

Номінація «Образотворче мистецтво»:

Паршикова Ганна - зразкова студія образотворчого мистецтва «Чарівна палітра» КЗ «Міський Центр дитячої творчості».

Номінація «Хореографічне мистецтво»:

Філонова Анна - зразковий ансамбль народного танцю «Барвінок» КЗ «Міський Центр дитячої творчості».

Байдак Анастасія – ансамбль сучасного танцю «Модерн Данс».

Номінація «Драматичне мистецтво»:

Гробован Наталія - зразковий театр пластики і слова «Сінтез» КЗ «Міський Центр дитячої творчості».

Номінація «Технічна Творчість»:

Шинкарчук Дар'я - гурток «Стенд+макет» КЗ «Міський Центр дитячої творчості».

Номінація «Спорт» (особисті види спорту):

Габелок Вероніка – КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа» відділення спортивної акробатики;

Крецул Романа – спортивний клуб «Чемпіон», секція кікбоксингу.

Номінація «Спорт» (особисті досягнення в командних видах спорту):

Пасніченко Євгеній - КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа» відділення футболу.

Номінація «Лідер самоврядування навчального закладу»:

Уткіна Ольга – президент учнівського самоврядування ЗОШ №11, заступник голови міської Ради учнівського самоврядування «Тірас» КЗ «Міський Центр дитячої творчості».

Номінація «Особлива дитина»:

Кривченко Данило - дитина з особливими потребами, гурток «Лідер» КЗ «Міський Центр дитячої творчості».




Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44