В Білгороді-Дністровському підведені підсумки Дня Цивільного захисту у загальноосвітніх закладах міста

19-05-2017 10:18 168


На виконання розпорядження міського голови 06.04.2017 року №88 «Про проведення місячника цивільного захисту», з метою відпрацювання практичних навичок захисту від наслідків надзвичайних ситуацій, 26 квітня цього року у загальноосвітніх закладах міста, селищ Затока та Сергіївка проведено «День цивільного захисту». Він є завершальним етапом щорічного навчання учнів курсів «Основи здоров'я», «Основи медико-санітарної підготовки» та предмета «Захист Вітчизни».

День цивільного захисту сприяв покращенню роботи шкіл з питань безпеки життєдіяльності. У ході проведення «Дня ЦЗ» встановлено, що у закладах розроблені плани реагування на надзвичайні ситуації та аварійні розрахунки. До працівників та учнів доведено порядок евакуаційних заходів. Плани та схеми евакуації працівників і учнів у разі виникнення надзвичайних ситуацій в наявності.

В ході проведення “Дня цивільного захисту” в загальноосвітніх закладах перевірялася практична підготовка до захисту до надзвичайних ситуацій. Особлива увага зверталася на наступні питання:

- практичне відпрацювання дій, залежно від виду надзвичайної ситуації під час проведення занять;

- проведення евакуаційних заходів, стан запасних виходів;

- наявність необхідного медичного майна і медикаментів в шкільних медпунктах.

Найбільш якісно та повчально проведені “Дні цивільної оборони у школах №4 та №3, міському ліцеї, НВК “Школа-садок імені С.О. Морозової”.

Грамотно та ініціативно діяли під час проведення занять з питань цивільного захисту викладачі предмету «Захист Вітчизни» школи №3 - Півень Д.М., №1 - Мінін С.М., №4 Анурьєв С.М., школи №8 - Чолак В.М., міського ліцею - Хорошман С.Ф.

У цілому по навчальних закладах міста визначаю, що мета занять досягнута, викладачі, технічний персонал навчальних закладів отримали знання та досвід по практичному виконанню заходів щодо захисту життя та здоров’я дітей. Учні навчальних закладів практично відпрацювали питання з правил поведінки під час надзвичайних ситуацій та подій.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44