В Білгороді-Дністровському підведені підсумки конкурсу «Супер-читач літа 2017 року»

12-09-2017 08:50 452
категорія: Новини міста


Серед юних користувачів дитячого відділу бібліотеки ім. О.С. Пушкіна під час літніх канікул проводився конкурс «Супер-читач літа 2017 року». Щоб отримати перемогу у конкурсі, треба було прочитати протягом літа якомога більше книжок, а також залучити до читання своїх друзів . В умовах конкурсу було заявлено чотири номінації: юніор, профі, зірка та супер-читач.

І ось підійшли до завершення літні читання , конкурс закінчився – час підбивати підсумки. Підсумковий захід був урочисто проведений у читальному залі дитячого відділу бібліотеки. Номінанти на перемогу завітали до бібліотеки з батьками та з хвилюванням очікували результатів конкурсу. Бібліотекарі Тетяна Колеснікова та Олена Цікура підготували цікаву програму для дітей із вікторинами та загадками. Діти ділилися враженнями про прочитані книги літом, декламували вірші. Завідуюча бібліотекою Оксана Дев’ятка щиро привітала переможців та побажала їм і надалі бути таким ж активними читачами та брати участь у наступних конкурсах.

Отже, абсолютним переможцем – «супер-читачем» літа 2017 року стала Катерина Шутко, учениця 3-Б класу ЗОШ №5. Дівчинка протягом літа найбільше відвідала книгозбірню, прочитавши 50 книжок, та брала участь у всіх заходах бібліотеки.

У номінації «зірка» перемогли користувачі, які прочитати від 20 книжок та більше і привели до бібліотеки 3-х друзів – любителів читання: Наталя Гайтанжи та Катерина Подзірей, учениці 2-А класу ЗОШ №5.

У номінації «профі» переможцями стали користувачі, які прочитали понад 15 книжок і привели до бібліотеки 2-х друзів – майбутніх читачів: Анна Ладан, учениця 4-В класу ЗОШ №11, Олександр Павлов, учень 2-А класу ЗОШ №3, Вікторія Слєпцова, учениця 6-А класу ЗОШ №11, та Юлія Чумак, учениця 7-А класу ЗОШ №11.

У номінації «юніор» відзначені діти, які прочитати більше 10 книжок та порадили їх своїм друзям: Христина Гамурар, учениця 7-А класу міського ліцею, Софія Геращенко, учениця 2-А класу ЗОШ №5, Денис Інкін, учень 4-Г класу ЗОШ №11, Олена Микитюк, учениця 6-А класу ЗОШ №11, Олена Свічкар, учениця 4-В класу ЗОШ №11, Суліма Вікторія, учениця 8 класу районного ліцею, Андрій Чумак, учень 1-А класу ЗОШ №5, а також Марина Мариніч, вихованка ДНЗ №2 «Буратіно» та Михайло Шутко, вихованець ДНЗ «Малятко».

Усі переможці відзначені дипломами, грамотами та отримали подарунки!
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44