В Білгороді-Дністровському почали реконструювати спортивний майданчик по вул. Кишинівський

19-08-2017 13:09 487


Спортивний майданчик, розташований на вулиці Кишинівській у Білгороді-Дністровському, є популярним місцем для занять спорту серед мешканців міста. Тут проходять тренування юних та досвідчених футболістів, а також різноманітні змагання та турніри. Але останнім часом займатися на протертому і дірявому покритті футбольного поля стало майже неможливим. Спортивний майданчик на Кишинівській має не лише непривабливий вигляд, а й несе в собі загрозу отримання травм гравцями.

З ініціативи Білгород-Дністровського міського голови Алли Гінак, виправити ситуацію з поганим станом спортивного майданчика взялися Федерація футболу України та Федерація футболу Одеської області за підтримки UEFA. У реалізації ідеї модернізації футбольного поля також брали активну участь президент міської Федерації футболу, депутат міської ради Іван Вихристюк та віце-президент обласної та міської Федерації Віктор Гореліхін.

19 серпня 2017 року фахівці спеціалізованої організації з Києва приступили до демонтажу старого покриття, після чого встановлять огорожу, вирівняють поле та облаштують його сучасним штучним покриттям. В результаті, спортсмени Білгорода-Дністровського отримають комфортний майданчик для занять футболом. Завершити роботи спеціалісти обіцяють на початку вересня. Строки та деталі робіт з представниками підрядної організації обговорили заступник Білгород-Дністровського міського голови Альберт Алтухов та начальник управління житлово-комунального господарства Микола Зініч. Допомогу у демонтажних роботах надає міський Центр “Благоустрій”.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44