В Білгороді-Дністровському працівників культури та майстрів народного мистецтва привітали з професійним святом

10-11-2017 14:38 318
категорія: Новини міста


9 листопада в Білгород-Дністровському центрі культури та дозвілля відбувся урочистий захід, присвячений Всеукраїнському дню працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Учасники свята та запрошені з задоволенням ознайомилися з виставкою творчих робіт народних майстрів Білгорода-Дністровського, які неодноразово підтверджували високий рівень та талант своєї майстерності, індивідуальності та естетичності на міських, обласних, державних та міжнародних виставках та творчих конкурсах.

У чудовій затишній святковій залі центру культури, з привітальними словами подяки та побажань подальшого творчого успіху народним творцям побажали секретар Білгород-Дністровської міської ради Олександ Єрошенко та Тетяна Мунтьян, на яку покладені повноваження заступника міського голови. Вони вручили Почесні грамоти міського голови за вагомий особистий внесок в розвиток культури міста, творчу активність, відданість справі та з нагоди професійного свята наступним працівникам:

- Галині Вобліковій - заступнику директора центру;

- Віктору Данилову — техніку;

- Зоряні Кожухар - солістці народного ансамблю української народної музики «Веселка»;

- Віолетті Молодецькій та Богдану Нікірую - керівникам аматорських колективів.

Начальник відділу культури Світлана Байло та директор установи Ніна Швачка нагородили Почесними грамотами майстрів народного мистецтва Віктора Кулікова, Надію Кушниренко, Юрія Мамея та Валентина Перчуна.

Привітали зі святом своїх колег керівники культурних закладів міста, а саме від бібліотек міста Раїса Солодунова, краєзнавчого музею Тетяна Біла, управління охорони здоров’я Тетяна Сибірцева та інші гості, які з квітами та подарунками говорили про гідний внесок вільних творчих особистостей у культурну спадщину міста.

Подарунком для присутніх стала казкова вистава, артисти якої створили святковий настрій та можливість всім учасникам свята зазирнути у своє дитинства

Після урочистої церемонії нагородження, привітань та казкового дійства, учасники свята ще довго спілкувалися та насолоджувалися переглядом унікальних художніх творінь відомих та поважних майстрів образотворчого мистецтва.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44