В Білгороді-Дністровському продовжуються роботи з укладання тротуарної плитки по вулиці Ізмаїльській

12-06-2017 11:19 277
категорія: Новини міста


В 2017 році з бюджету розвитку Білгорода-Дністровського виділено півтора мільйони гривень на продовження капітального ремонту тротуару по вулиці Ізмаїльській. В минулому році вказана вулиця була замощена плиткою по парній стороні від т/ц “Копійка” до вул. Болгарської, по непарній - від вул. Свято-Георгіївської до пров. Чорноморського. Наразі фахівці підрядної організації “ТрансЛогістікГруп” розпочали ремонтні роботи з укладання тротуарної плитки пішохідної доріжки по вул. Ізмаїльській від вул. Болгарської до Буджакської (по парній стороні), потім приступлять до капітального ремонту тротуару на непарній стороні від пров. Чорноморського до вул. Буджакської.

В поточному році вказана підрядна організація вже провела роботи з укладання тротуарною плиткою вулиць Першотравневої, Миколаївської, завершує вулицю Свято-Георгіївську. В планах - замощення вулиці Портової до автовокзалу та початок робіт по вулиці Франко, а також ремонт тротуарної доріжки до загальноосвітньої школи №11.

12 червня 2017 року стан виконання робіт підрядниками на вулиці Ізмаїльській перевірив заступник Білгород-Дністровського міського голови Альберт Алтухов.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44