В Білгороді-Дністровському пройшли “Різдвяні зустрічі”

10-01-2018 10:16 251
категорія: Новини міста


9 січня 2018 року в Білгород-Дністровському Центрі культури та дозвілля відбувся святковий концерт недільних шкіл Білгород-Дністровського благочиння “Різдвяні зустрічі”. В ньому взяли участь понад 250 дітей. Українською, російською, болгарською та молдавською мовами діти славили Новонародженого Богонемовля в віршах, піснях, танцях, сценках та колядках. Організував та вів концертну програму благочинний Білгород-Дністровського округу протоієрей Рустік Виходцев.

Загалом у концертному залі ЦКтаД зібралися понад тисячі мешканців Білгорода-Дністровського та Білгород-Дністровського району. У залі панувала атмосфера тепла, любові і різдвяної радості. На заході були присутні керівники міста та району, які звернулися з вітальним словом до всіх, хто прийшов на концерт “Різдвяні зустрічі”. Благочинний Рустік разом з матінкою Наталією побажали всім миру, здоров'я та Божої допомоги.

В фойє Центру культури та дозвілля була організована виставка творчих робіт недільних шкіл благочиння. По завершенню концерту всіх присутніх пригостили різними солодощами.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44