В Білгороді-Дністровському пройшло урочисте відкриття військового містечка частини А4217

10-10-2017 16:18 548
категорія: Новини міста


10 жовтня 2017 року в Білгороді-Дністровському пройшла урочиста церемонія відкриття приміщень штабу та казарми військової частини А4217. В заході взяли участь численні гості, військовослужбовці, волонтери, учні Мологівської школи, представники громадськості та ЗМІ. З цією щасливлю подією для людей, які будуть тут працювати та жити, привітали Командувач Військово-Морських Сил України ЗСУ вице-адмірал Ігор Воронченко та Білгород-Дністровський міський голова Алла Гінак.

“Вже два роки, як берегові артилеристи прибули до нашого стародавнього та гостинного міста. До цього часу у вашої військової частини не було добре обладнаного військового містечка, і ви були розташовані у польових умовах, - звернулася до військовослужбовців Алла Гінак. - Сьогодні ви відкриваєте вже добре обладнане стаціонарне військове містечко. У знову відбудованій казармі є всі приміщення, які повинні бути в окремій військовій частині такого рангу. Прийміть вітання з новосіллям та найкращі побажання, нехай вам щастить у цій оселі!”

Слова вітання від імені президента благодійної організації “Фонд Алли Гінак “Відродження”” Михайла Баранова сказала й волонтер Олена Кучеренко: “Фонд має безпосереднє відношення до облаштування цієї військової частини в Білгороді-Дністровському. Алла Гінак та Михайло Баранов з перших днів переведення частини з Криму до нашого міста допомагали військовослужбовцям. Харчоблок, баня, ремонт казарми, дрова, продукти та взуття - тоді й по нині, все робиться, аби солдати могли жити і служити в нормальних умовах”.

Своїми проникливими виступами артилеристів привітали волонтер Оксана Соколенко, голова Білгород-Дністровської громадської ради Олександр Яровий, начальник КЕЧ підполковник Анатолій Желясков та ін. Обряд освячення нових приміщень провів протоієрей Іван Гуменюк. Концертними номерами привітали вокалісти Центру культури та дозвілля. Після символічного перерізання червоної стрічки гості заходу оглянули казарми.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44