В Білгороді-Дністровському пройшов урочистий мітинг, присвячений Дню скорботи і вшанування пам'яті жертв війни

22-06-2017 12:27 479
категорія: Новини міста


22 червня 2017 року у сквері Воїнської Слави пройшов урочистий мітинг, присвячений Дню скорботи і вшанування пам'яті жертв війни. В ньому взяли участь ветерани війни та праці, представники міської та районної влади, трудових та учнівських колективів, громадськості та ЗМІ.

76 років відділяє нас від того незабутнього дня 1941 року, коли гітлерівські війська вторглися на нашу землю, а в життя кожної людини нашої країни увійшло страшне слово - «війна». Фашистська Німеччина та її союзники обрушили удар небаченої в історії армії вторгнення. Маючи майже трикратну військову перевагу, загарбники розраховували на коротку переможну війну, горезвісний бліцкриг. Але вони прорахувалися в головному: не врахували духовну міць народу, неймовірний запас його стійкості, терпіння і самопожертви. Оговтавшись від перших невдач, наша армія стала наносити ворогові удар за ударом.

Героїзм бійців і партизан - став складовою частиною всіх військових операцій. Героїзмом трудівників тилу був пронизаний кожен снаряд, автомат, куля, випущені для фронту. То був страшний, суворий, кривавий час... Захоплена фашистами земля була перетворена на величезний табір смерті, а всі дії нацистів свідчили про те, що ця війна велася на винищення.

Україна ж стала епіцентром всіх тих трагічних подій і зосередженням найважливіших бойових дій. Війна двічі прокотилася по всій її території вогняним смерчем. І за Перемогу над нацизмом український народ заплатив найдорожчу ціну. На фронтах Другої світової загинули смертю хоробрих близько півтора мільйона українців. Учасники заходу вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до Меморіалу Слави.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44