В Білгороді-Дністровському розпочинається двомісячник з благоустрою міста

13-03-2018 14:16 159
категорія: Новини міста


З 15 березня по 15 травня 2018 року в Білгороді-Дністровському проходитиме двомісячник з наведення санітарного порядку та благоустрою міста. В рамках двомісячника на території Білгорода-Дністровського будуть проведені загальноміські суботники 31 березня та 20-21 квітня.

Рішення “Про проведення двомісячника з благоустрою міста” прийняте на засіданні виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради 13 березня. Згідно даного рішення керівникам підприємств, установ та організацій, незалежно від форми власності, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків доручено організувати роботу в два етапи:

- 31 березня 2018 року – підрізка дерев, кущів, квітників, а також видалення сухостійних дерев, вивезення наносів піску, перекопка кущів та газонів, висадка дерев, кущів та чагарників.

- 20 квітня 2018 року – побілка дерев та бордюрів, встановлення урн, впорядкування контейнерних майданчиків, фарбування огорож, фасадів будинків та малих архітектурних форм; 21 квітня 2018 року - висадка дерев, кущів, квітів.

Для управління та координації роботи підприємств на період проведення двомісячника створений робочий штаб по проведенню двомісячника з благоустрою, який очолив заступник міського голови Альберт Алтухов.

Також, рішенням виконкому доручено МЦ «Благоустрій» прогрейдерувати міські дороги із земляним покриттям; розчистити зливні канали; розробити та погодити з управлінням житлово-комунального господарства графік виконання ямкового ремонту доріг, враховуючи першочерговість виконання робіт по вулицям міста, де проходять автобусні маршрути; впорядкувати міські автобусні зупинки та територію навколо них в радіусі п’яти метрів.

КП «Автотранссервіс» - вжити заходів щодо ліквідації несанкціонованих звалищ. КП «Аккерманзеленбуд Білгород-Дністровської міської ради» - вжити заходів з благоустрою території парків, скверів. Відділу контролю з питань благоустрою - провести роз’яснювальну роботу серед населення та підприємств, незалежно від форм власності, щодо проведення двомісячника з благоустрою шляхом надання приписів.

Управлінню освіти, сім'ї, молоді та спорту доручено провести роз’яснювальну роботу серед працівників закладів освіти, батьківської громадськості, учнівської та студентської молоді щодо виховання бережливого ставлення до навколишнього середовища та формування правильної поведінки поводження з побутовими відходами із обов’язковим проведенням у ЗОШ тематичних уроків на тему «Шанобливе ставлення до навколишнього середовища». КУ «Б-Дністровський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» - організувати наведення порядку на спортивних майданчиках міста.

Управлінню економічного розвитку - організувати роботу щодо залучення всіх суб’єктів підприємницької діяльності міста до прийняття участі у двомісячнику з благоустрою, а саме: впорядкування малих архітектурних форм, фасадів, вітрин магазинів, тротуарів та турнікетів; приведення в належний санітарний стан закріплених територій за СПД, виконання робіт з озеленення та створення квітників на прилеглих територіях.

Білгород-Дністровському відділу поліції рекомендовано вжити заходи щодо здійснення постійного контролю за санітарним станом території міста дільничними інспекторами, а також виявляти осіб, які порушують санітарний стан території та в установленому порядку оформляти на них матеріали і направляти їх для розгляду на адміністративну комісію.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44