В Білгороді-Дністровському свою казкову резиденцію відкриє Святий Миколай

06-12-2017 15:19 445
категорія: Новини міста


А чи знаєте ви, що Святий Миколай мешкає на Івано-Франківщині? Саме там, на території Національного природного парку «Гуцульщина», відкрито «Маєток Святого Миколая». У ньому облаштовано робочий кабінет та світлицю Святого Миколая, де він разом із своїми помічниками працює без вихідних цілий рік…

Але 19 грудня Святий Миколай запрягає коней і на санях виїжджає з Маєтку, щоб розвезти дітям подарунки. Якщо йому по дорозі трапляються хлопчики й дівчатка, він обов’язково зупиняється, розпитує їх про добрі вчинки, що вони зробили, а тільки потім дає подарунок. А за нікчемні вчинки соромить.

До Нового року Святий Миколай об’їжджає майже всю Україну і в цьому році обов’язково приїде до маленьких мешканців Білгорода-Дністровського!

Всього на один день Святий Миколай відкриє свою казкову резиденцію в Центрі культури та дозвілля – 22 грудня з 13.00 до 18.00 години. В цей час кожного, хто прийде в гості до Миколая чекає атмосфера свята і чудес!

З Миколаєм можна буде поспілкуватись, посидіти на колінах, загадати бажання та сфотографуватися на пам’ять. Святий Миколай завжди радий вислухати всі дитячі побажання та мрії. Головне, щоб вони були щирими, а діти – слухняними. Усі діти, які завітають до резиденції, будуть мати змогу самостійно виготовити новорічну листівку та написати свої новорічні побажання, познайомитися з помічниками Святого Миколая, пригоститися смачненьким. Кожен лист Святий Миколай перечитує, візує та віддає на виконання ельфам!

Приходьте в гості та відчуйте справжню зимову казку!
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44