В Білгороді-Дністровському тривають роботи з ліквідації наслідків несприятливих погодних умов

21-01-2018 13:30 262


Чергове засідання обласного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації внаслідок несприятливих погодних умов на території Одеської області відбулося 21 січня 2018 року в Одеській обласній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Олександра Терещука. В засіданні, в он-лайн режимі, взяли участь керівники всіх адміністративно-територіальних одиниць Одеської області.

В місті Білгород-Дністровський продовжує роботу штаб з ліквідації наслідків несприятливих погодних умов. За інформацією керівника штабу - заступника Білгород-Дністровського міського голови Альберта Алтухова на території м. Білгород-Дністровський, станом на 09.00 21 січня 2018 року склалася наступна ситуація: котельні міста працюють в нормальному режимі, теплоносій споживачам подається у відповідності до встановленого температурного графіку, водозабезпечення населення здійснюється за звичайним графіком, за вийнятком підйому води «Північний» (вул. Кишинівська), основною причиною зазначеної ситуації є те, що без електропостачання залишаються три з шести артсвердловин. Підйом води «Північний» розпочне роботу за звичайним графіком з 18.00 21 січня 2018 року.

З 05.00 21 січня 2018 року, з метою підсипки піщано-соляною сумішшю вулиць міста, працюють дві одиниці техніки МЦ «Благоустрій».

Громадський транспорт працює у звичайному режимі.

Хліб до торговельних мереж постачається в повному обсязі.

Білгород-Дністровський РЕМ продовжує роботи з ліквідації аврій ліній електромереж 10 та 0,4 кіловольт на території міста. В першу чергу проводиться ремонт ліній електромереж 10 кіловольт. Тривають роботи із заміни пошкоджених опор ліній електромереж, на території міста їх налічується шість одиниць.

Знеструмленими залишаються наступні ділянки вулиць:

- вул. Михайлівська;

- вул. Козацька;

- вул. Запорізька;

- вул./пров. Вірменська(кий),

- вул. Горіхова,

- вул. Віноградна,

- вул. Грецька,

- пров. Новосадовий,

- вул. Чехова,

- вул. Паустовського,

- вул. Островського,

- вул. Льва Толстого,

- вул. Шабська

Що стосується епідситуації по захворюваності на кір в м. Білгороді-Дністровському, смт. Затока, Сергіївка, то за оперативною інформацією, за минулу добу на кір захворіло дві дитини віком десять місяців та три роки. Обидві дитини не мають щеплення проти кору. На даний час кількість хворих на кір в місті складає 19 осіб.

Доз для проведення щеплення проти кору в лікувальних закладах м. Білгород-Дністровський вистачає в повному обсязі.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44