В Білгороді-Дністровському відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Шевченку з нагоди 26-ї річниці Незалежності України

24-08-2017 10:45 477


24 серпня 2017 року в Білгороді-Дністровському пройшов урочистий захід до Дня Незалежності України. В ньому взяли участь секретар Білгород-Дністровської міської ради Олександр Єрошенко, голова Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Сергій Ільченко, депутати міської ради, представники трудових колективів та громадськості.

Ведучі Зореслава Кожухар та Богдан Нікіруй нагадали присутнім значення цієї дати для всіх українців: “Незалежність України - найвагоміше надбання, омріяне в думках численних поколінь багатовікової історії свободолюбної країни. Наші сучасники вибороли її у 1991 році. За ці роки в Україні виросло покоління, для якого слова «свобода», «право вибору», «демократичні цінності» - це не просто правові терміни, а спосіб життя! Ми стали сучасною європейською нацією, що поділяє європейські демократичні цінності і готова щодня за них боротися.

Кожен рік, у день головного і довгоочікуваного національного свята, ми в котре замислюємося над тим, що Незалежність стала новою точкою відліку в житті кожного українця та відкрила унікальні можливості для економічного зростання, духовного розвитку та культурної розбудови нашої країни. Тож нехай свято Дня Незалежності України продовжує і далі об'єднувати всіх українців, вселяти в нас гордість за сильну, мужню і духовно багату націю. Нехай воно дарує усім нам світлі надії, щоденні звершення та впевненість у завтрашньому дні”.

Під пісню «Реве та стогне Дніпр широкий» учасники заходу поклали квіти по пам'ятника Тарасу Григоровичу Шевченку.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44