В Білгороді-Дністровському відзначили День Державного Прапора України

23-08-2017 15:47 329
категорія: Новини міста


23 серпня 2017 року на площі перед будівлею Білгород-Дністровської міської ради відбулася офіційна церемонія урочистого підняття Прапора з нагоди Дня Державного Прапора України. В заході взяли участь представники міської влади, трудових колективів, керівний та особовий склад військових частин, розташованих на території міста, громадськість.

Захід хореографічною композицією відкрив ансамбль “Силует”. Ведучі нагадали присутнім історію та значення свята: “Сьогодні Україна святкує День Державного прапора. Це свято - данина поваги головному символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях до нашого сьогодення. В ньому уособлюється слава багатьох поколінь українців, їх трудові подвиги і бойові перемоги, наукові відкриття та культурні досягнення, нездоланна жага свободи, миру та незалежності усього українського народу. Для кожної держави прапор – це обличчя країни. Під цим прапором зустрічають іноземних гостей, працюють посольства України, його урочисто підіймають у дні слави та перемог наших олімпійців, під цим прапором приймають присягу військовослужбовці, котрі зараз виборюють перемогу в ім’я свободи нашої української землі”.

До церемонії підняття Державного Прапору України були запрошені секретар Білгород-Дністровської міської ради Олександр Єрошенко та заступник міського голови Альберт Алтухов.

Вперше український народ святкував День Державного прапора України 23 серпня 2004 року. Усі ми стали свідками зародження важливої державної традиції. З того часу наша країна пережила кризи та підйоми, втрати й здобутки, суворі випробування та довгоочікувані перемоги. І тому сьогодні Україна впевнено заявляє про себе на світовій арені, демонструє готовність для перетворень, до міжнародної інтеграції у єдину сім'ю європейських народів.

Солідарним і єдиним фронтом український народ зараз стоїть під власним прапором на захисті європейських цінностей і демократії, своєї територіальної свободи і незалежності. Тож нехай синьо-жовтий стяг завжди гордо майорітиме над новою, вільною та європейською Україною, вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини!
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44