В Білгороді-Дністровському відзначили День Конституції

29-06-2017 11:30 149


28 червня 2017 року на площі перед будівлею Білгород-Дністровської міської ради пройшов урочистий захід до Дня Конституції України. Перед присутніми виступили заступник міського голови Галина Архипенко, голова Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Сергій Ільченко та голова районної ради Валерій Лобанов. Хореографічну композицію представив ансамбль “Силует”. Ведуча Віолетта Молодецька нагадала учасникам святкового заходу, що Конституція – це не лише Закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Основний Закон України покликаний оберігати та відстоювати права та свободи народу. Нині День прийняття Конституції України – свято волі, цивільного миру й доброї згоди всіх людей на основі закону й справедливості.

Для вшанування пам’яті видатних синів українського народу – тих, хто не шкодуючи себе прагнув демократії, боровся за справедливість, волю та незалежність своєї Батьківщини, присутні поклали квіти до пам’ятника Тараса Григоровичу Шевченку.

В Михайлівському сквері до Дня Конституції була розгорнута фотовиставка “Наш стародавній Аккерман”, з концертною програмою виступив самодіяльний хоровий ансамбль, відбулося колективне вишивання рушника-оберегу міста.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44