В Білгороді-Дністровському затвердили схему санітарного очищення та встановлювали нові тарифи

06-07-2017 20:10 339


6 липня 2017 року під головуванням заступника міського голови Альберта Алтухова пройшло засідання виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради, порядок денний якого складався з 18 питань.

Керівник управління житлово-комунального господарства Микола Зініч презентував для затвердження схему санітарного очищення м. Білгорода-Дністровського. На ії розробку з міського бюджету були виділені кошти, у сумі 100 тисяч гривен. Виконавець, якій був відібраний через систему “Прозорро”, провів розрахунки та створив нову схему, яка була презентована ще в грудні 2016 року. Після публічного обговорення та узгодження з підприємством, яке безпосередньо займається вивозом ТБВ, внесення змін, проект рішення представлений на розгляд виконавчого комітету. Після тривалої дискусії, схема була затверджена, вона буде доступна всім мешканцям міста у вільному доступі на офіційному сайті.

Також виконком прийняв рішення ”Про передачу засобів обліку теплової енергії”, що стосується передачі приборів, які були придбані у рамках реалізації програми підтримки ОСББ, на загальну суму 500 тисяч гривен.

Були знятий на доопрацювання 2 проекти рішення “Про погодження розміщення дитячих атракціонів та здійснення святкової торгівлі ФОП Лозовенко” та “Про встановлення тарифів на збір та вивезення твердих побутових відходів у місті Білгороді-Дністровському2

Для вирішення проблеми, яка сталася в результаті обриву електромереж та привела к тимчасовому обмеженню водопостачання, прийняли рішення “Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету”

Начальник КП “Білгород-Дністровськводоканал” Олександр Дукач відзвітував про роботу підприємства за 2016 рік та виконком погодив фінансовий план на 2017 рік, а також виконком затвердив нові тарифі на збір та вивезення рідких побутових відходів у місті Білгороді-Дністровському.

За пропозицією члена виконкома Богдана Підгорного проект рішення “Про створення погоджувальної комісії щодо розгляду пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації «Проект внесення змін до генерального плану міста Білгорода-Дністровського Одеської області», «План зонування території міста Білгорода-Дністровського Одеської області (зонінг)», був знятий з розгляду.

Також на засіданні були розглянуті питання надання матеріальної допомоги та пільг, питання містобудування та архітектури: надання адреси ділянкам, приміщенням, гаражам.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44