В Білгород-Дністровській міській раді відбулася нарада з представниками торговельних мереж

20-03-2020 15:50 406
категорія: Новини міста


20 березня 2020 року під головуванням секретаря Білгород-Дністровської міської ради Віктора Грозова відбулася нарада з представниками торговельних мереж продуктового сегменту.

В ході наради Віктор Грозов закликав представників мереж забезпечити безперебійну роботу продуктових магазинів, оскільки саме мережі продуктового сегменту відчувають на собі перевантаження в період карантинних заходів. Також, секретар міської ради звернув особливу увагу на питанні постачання необхідних груп товарів. Щотижнево управління економічного розвитку міської ради виконуватиме моніторинг наявності та, у разі зменшення певної групи товарів, міська рада звертатиметься до вищих органів влади для налагодження їх поставок до Білгорода-Дністровського.

Начальник управління охорони здоровʼя міської ради Тетяна Сибірцева поінформувала присутніх про необхідність додержання карантинних заходів на торгових площах продуктових магазинів. Начальник управління охорони здоровʼя закликала проводити ретельне прибирання з використанням дезінфектантів торговельних площ кожні 3-4 години, а також обовʼязкове їх провітрювання. Особливу увагу Тетяна Сибірцева звернула на необхідність забезпечення касирів засобами індивідуального захисту та засобів дезінфекції для рук. За словами Тетяни Сибірцевої, вкрай важливо запобігати скупченню покупців в приміщенні магазинів, а покупцям - дотримуватися дистанції в 1,5-2 метри один від одного.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23