В Білгород-Дністровській міській раді відбулася позачергова сесія

15-05-2018 18:26 608
категорія: Новини міста


15 травня 2018 року пройшло позачергове засідання 31-ої сесії Білгород-Дністровської міської ради VII скликання. В її роботі взяли участь 33 з 34-х депутатів міськради, керівники відділів та управлінь, комунальних підприємств та установ, представники громадськості та ЗМІ.

Порядок денний сесії включав в себе 23 основних питання, більшість з яких була затверджена міською радою. В той же час, частина депутатського корпусу не підтримала ряд важливих для життєдіяльності міста проектів рішень, тому дані питання перенесені на розгляд наступної сесії, або взагалі не набрали необхідної кількості голосів для їх схвалення.

Зокрема, з розгляду знятий проект рішення «Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 27.11.2017 року №450-VII «Про міський бюджет міста Білгорода-Дністровського на 2018 рік». Також, попри роз’яснення начальника КП «Білгород-Дністровськводоканал» Олега Ісламгалєєва щодо необхідності приведення тарифів на водопостачання та водовідведення до вимог чинного законодавства та їх залежність від економічних складових, народними обранцями більшістю голосів підтримано проект рішення «Про скасування рішення виконавчого комітету Білгород -Дністровської міської ради від 21.03.2018 року №124 «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)». Крім того, депутати скасували рішення виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради від 21.03.2018 року №130 “Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надає КП «ЖЕО-1".

На розгляд 31-ої сесії Білгород-Дністровської міської ради було винесено питання «Про дострокове припинення повноважень секретаря Білгород-Дністровської міської ради VII скликання Єрошенко О.Б.». В ході таємного голосування більшістю з присутніх депутатів був підтриманий зазначений проект рішення та, як наслідок, достроково припинено повноваження секретаря міської ради. Крім того, на засіданні прийняте рішення «Про розпуск виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради». На жаль, не підтримали депутати міської ради й проект рішення «Про Програму фінансової підтримки комунальних підприємств міста Білгорода-Дністровського на 2018 рік”.

Ще одним вельми важливим питанням, винесеним на розгляд сесії, яке не було підтримано депутатським корпусом, стало надання згоди на обслуговування мешканців територіальної громади Маразліївської сільської ради Комунальним некомерційним підприємством «Білгород-Дністровський центр первинної медико-санітарної допомоги» та Комунальним закладом «Білгород-Дністровська міськрайонна багатопрофільна лікарня.

Не вистачило голосів наступним проектам рішень: «Про затвердження попереднього переліку земельних ділянок, право власності на які виставляється на торги окремими лотами у 2018-2019 роках, та про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для продажу права власності на земельних торгах у формі аукціону в місті Білгороді-Дністровському»; «Про внесення змін до рішення Білгород-Дністровської міської ради від 22.12.2016 р. №222-VІІ «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Білгород-Дністровської міської ради, виконавчого комітету міської ради та виконавчих органів міської ради»; «Про проведення земельних торгів у формі аукціону» та «Про внесення змін до Комплексної програми розвитку туризму у м. Білгород-Дністровському на період 2016-2020 рр.».

Всі ж інші питання, включені до порядку денного 31-ої позачергової сесії Білгород-Дністровської міської ради VII скликання, депутати підтримали. Серед них “Про затвердження про запровадження Громадського бюджету (Бюджету участі)”; “Про створення комунального некомерційного підприємства “Білгород-Дністровський Центр первинної медико-санітарної допомоги” та затвердження його Статуту; “Про затвердження тексту Меморандуму про взаєморозуміння між Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та Білгород-Дністровською міською радою”; “Про встановлення побратимських відносин між містом Білгородом-Дністровським та містом Фетхійє (Турецька Республіка)” та ін.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44