В Білгород-Дністровській міській раді відбулося перше засідання робочої групи з питань формування проекту рішення про бюджет на наступний рік

02-11-2018 09:25 133
категорія: Новини міста


31 жовтня 2018 року під головуванням Білгород-Дністровського міського голови Алли Гінак відбулося перше засідання робочої групи з питань формування проекту рішення міської ради про бюджет на наступний рік. В засіданні також взяли участь заступник Білгород-Дністровського міського голови Сергій Чернокульський, начальник фінансового управління Олена Задорожна, депутати Білгород-Дністровської міської ради, які увійшли до складу робочої групи, представники громадських організацій.

Слід зазначити, що робоча група з питань формування проекту рішення міської ради про бюджет на наступний рік створена відповідно до рішення міської ради від 15 травня 2018 року №562-VII «Про затвердження Бюджетного регламенту Білгород-Дністровської міської ради», метою якого є упорядкування процесів формування бюджету та використання коштів для забезпечення завдань і функцій, що здійснюються міською радою. Також, одним із основних завдань засідання робочої групи є вироблення прозорого механізму прийняття рішення про бюджет міста на наступний рік із залученням максимального числа інститутів громадянського суспільства.

В ході засідання робочої групи її членами розглянуто дохідну та видаткову частини міського бюджету, проаналізовано додаткові джерела його наповнення та бюджетні запити органів виконавчої влади.

За результатами першого засідання робочої групи з питань формування проекту рішення міської ради про бюджет на наступний рік її членами було вироблено порядок проведення підготовчих робіт, а також узгоджено організаційні питання щодо проведення наступних засідань робочої групи.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44