В Білгород-Дністровському центрі культури та дозвілля відбудеться показ короткометражних фільмів в рамках національного культурно-патріотичного кінопроекту

11-03-2019 07:29 87
категорія: Новини культури


14 березня о 14.00 год. в Білгород-Дністровському центрі культури та дозвілля демонструватимуться героїко-патріотичні фільми в рамках національного культурно-патріотичного кінопроекту «Слава Україні! – Героям слава!».

Даний кінопроект реалізується Союзом Молодих Кінематографістів України за підтримки Міністерства освіти і науки та Міністерства молоді та спорту України та спрямований на формування й утвердження української громадянської ідентичності та виховання національно-патріотичної свідомості населення, зокрема молодого покоління.

Сюжети короткометражних фільмів створені на прикладах героїчної боротьби українських волонтерів, лікарів, воїнів і всіх свідомих громадян за самовизначення і творення власної держави, за ідеали свободи та соборність.

Протягом лише однієї години демонструватимуться три кінострічки – «Висота», «Жага неба» та «Салдатики».

Фільм «ВИСОТА» – про героїзм дитини.  Перед хуліганом з Донецьку Сазоном постає нелегкий вибір між добром і злом, зрадою і відданістю, коханням і ненавистю. Його життя кардинально змінюється після втечі до Вінниці де він зустрічає патріотичну, відчайдушну та милосердну дівчинку Луїзу, яка допомагає хлопчику знайти себе та стати на правильний шлях. Та чи вдасться новій знайомій змінити страшне майбутнє хлопчика? 

Про героїзм людини з обмеженими фізичними можливостями йдеться у стрічці «ЖАГА НЕБА». Волонтери в будь-якій сфері є тими людьми, на яких тримається практично вся благодійність і безліч добрих справ. 2014 рік – непростий час.  Допомога українській армії від волонтерів нерідко рятує життя військових. Він пересувається тільки за допомогою інвалідного крісла, але доля дає йому шанс стати справжнім героєм. 

«САЛДАТИКИ» – екранізація твору Володимира Винниченко (1904 рік) – боротьба проти панства набирає обертів. Відвойовувати справедливість селяни прийшли до Пана, а наткнулися на солдатів. Що оберуть селяни? Відстояти правду чи залишатися рабами? Що оберуть солдати? Бездушно вбити за наказом, чи залишитись чистим перед богом, совістю і людьми? 2014 рік – Євромайдан. І знову народ проти влади. Так чиєю ж мовою говорить Бог?
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23