В Білгород-Дністровському краєзнавчому музеї відкриється виставка художників-абстракціоністів “Южный ветер”

20-04-2018 09:48 149
категорія: Оголошення


Поціновувачів сучасного мистецтва очікує чергова цікава подія, здатна щиро висловити художнє кредо творців. У виставковій залі Білгород-Дністровського краєзнавчого музею розкриє свій яскравий творчий потенціал Арт-група одеських художників-абстракціоністів "Южный ветер" (SW – South Wind).

Унікальні абстрактні полотна створені в найкрасивіших куточках Європи і чудовому природному середовищу Бессарабії. Роботи, створені в основному на відкритих просторах, відображають рух життя, гармонію світобудови, зміни в просторі і часі. А можливість об'єднуватися і працювати разом над створенням об'єктів мистецтва є унікальним ресурсом не тільки для самих авторів, а й для глядачів.

Художня виставка з однойменною назвою «Южный ветер» проходитиме в рамках міжнародного проекту «Четатє-Албе», який успішно стартував в 2017 році.

Всіх шанувальників абстрактного живописного мистецтва запрошуємо на відкриття виставки, яке відбудеться в краєзнавчому музею 24 квітня 2018 року о 15.00. Вас чекає неймовірний енергетичний заряд та свіжі емоції!
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44