В Білгороді-Дністровському обговорили тариф на проїзд у пасажирському транспорті

12-09-2018 10:59 400
категорія: Новини міста


11 вересня 2018 року у великій залі Білгород-Дністровської міської ради пройшло обговорення проекту рішення виконавчого комітету міськради “Про встановлення для ПАТ “Північтранс”та КП “Автотранссервіс” тарифу на послуги з перевезення пасажирів в міському пасажирському транспорті загального користування міста Білгорода-Дністровського”.

В заході взяли участь заступники Білгород-Дністровського міського голови Альберт Алтухов та Сергій Чернокульський, заступник директора ПАТ “Північтранс” В’ячеслав Максименко та начальник КП “Автотранссервіс” Яків Сотніченко, начальник відділу транспорту, організації дорожнього руху, комунікаційних систем та енергозбереження Віталій Литвиненко, представники депутатського корпусу, громадськості, ЗМІ, мешканці міста.

На початку заходу А. Алтухов повідомив присутнім, що, розглянувши клопотання автоперевізників міста Білгорода-Дністровського щодо приведення тарифу на проїзд у міському транспорті загального користування у відповідність економічно обґрунтованим витратам, зважаючи на зростання вартості матеріальних ресурсів, пально-мастильних матеріалів, вартості технічного обслуговування та ремонту рухомого складу, враховуючи розрахунки, проведені у відповідності з «Методикою розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту», підготовлений та ще у серпні розміщений на офіційному сайті проект рішення виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради щодо встановлення для публічного акціонерного товариства “Північтранс” та комунального підприємства “Автотранссервіс” з 1 жовтня поточного року вартості проїзду одного пасажира на автобусних маршрутах в розмірі 5 грн., а також 3 грн. для проїзду в учбові дні тижня (крім неділі та святкових днів) у період до 31 травня для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, професійно-технічних навчальних закладів та студентів з особливими потребами вищих навчальних закладів І-ІІ ступеню. Окремо він зазначив, що всі пенсіонери та особи, які мають пільги на проїзд у громадському транспорті, будуть продовжувати користуватися ним безкоштовно.

Керівники ПАТ “Північтранс” та “Автотранссервіс” надали роз’яснення щодо економічного обґрунтування тарифу у 5 грн., поінформували учасників про роботу підприємств, а також відповіли на численні запитання. Мешканці міста, присутні на обговоренні, висловили критичні зауваження стосовно кількості автобусів на міських маршрутах, особливо у час пік та у вечірній час, вносили пропозиції щодо поліпшення стану пасажирських перевезень на території міста.

Слід зауважити, що на розгляд виконавчого комітету будуть виноситися ще два проекти рішень з метою внесення змін до маршрутів №102 та №103, в яких враховані чисельні звернення громадян і пропозиції автомобільних перевізників. Вони забезпечать доступ мешканців з різних мікрорайонів міста до об’єктів соціально-побутового призначення, навчальних закладів, установ, підприємств та організацій.

Зміни до маршрутів презентував В. Литвиненко. Зокрема, пропонується продовжити №102 (без зміни кінцевих зупинок) та визначити напрямок руху від автобусної зупинки «Порт» по вулицям у прямому та зворотному напрямі: вул. Перемоги - вул. Бугазська - вул. Сонячна - вул. Тимчишина - вул. Бугазська -– вул. Перемоги - Порт та далі згідно маршруту.

Маршрут №103 також пропонується продовжити (без зміни кінцевих зупинок) та визначити напрямок руху від автобусної зупинки «Пошта» по вулицям у прямому та зворотному напрямі: вул. Першотравнева - вул. Франко - вул. Перемоги - вул. Бугазська - вул. Сонячна - вул. Тимчишина - вул. Бугазська - вул. Перемоги - Порт - вул. Франко - вул. Першотравнева - вул. Незалежності та далі згідно маршруту.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44