В Білгороді-Дністровському підведені підсумки Всеукраїнського профілактичного заходу “Урок”

01-11-2018 09:12 148
категорія: Новини міста


31 жовтня 2018 року проведено чергове засідання координаційної ради з питань профілактики бездоглядності, безпритульності, правопорушень та інших негативних явищ у дитячому середовищі під головуванням начальника управління соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради, на яку покладено виконання повноважень заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, Діни Базіленко.

На засіданні розглянуто питання виконання матір’ю батьківських обов’язків відносно 2-х малолітніх дітей. За результатами розгляду зазначеного питання матір попереджено про наслідки за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Головний спеціаліст служби у справах дітей озвучила результати проведення регіональної цільової профілактичної операції «Літо-2018» та Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок».

Зокрема, на виконання розпоряджень міського голови «Про проведення міської цільової профілактичної операції «Літо-2018» від 26.06.2018 року №110 та “Про проведення в місті Білгороді-Дністровському профілактичного заходу «Урок»” від 15.08.2018 року №132, на території міста Білгорода-Дністровського та смт. Сергіївка проведено 12 рейдів спільно із представниками Білгород-Дністровського відділу поліції ГУНП України в Одеській області, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах. Як результат, обстежено 49 сімей, в яких виховується 87 дітей.

Під час проведення рейдів виявлено 1 дитину, яка жебракувала на території Свято-Георгіївського собору. Спільно із представниками поліції дитину влаштовано до центру соціально-психологічної реабілітації дітей, а згодом повернуто на виховання бабусі в м. Балта.

За результатами проведення рейдів 9 батьків притягнуто до адміністративної відповідальності по ст. 184 КУпАП за неналежне виконання батьківських обов’язків та 4 батьків попереджено про наслідки за неналежне виконання батьківських обов’язків.

В ході профілактичного заходу «Урок» виявлено 12 дітей, які не приступили до навчальних занять. За результатами проведеної роботи 8 дітей приступили до навчальних занять.

За рахунок коштів із міського бюджету 33 дитини пільгової категорії оздоровлені в позаміському дитячому оздоровчому таборі «Алые паруса», 56 дітей отримали шкільне приладдя та канцтовари, 38 дітей забезпечено шкільним одягом.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44