В Білгороді-Дністровському посилено контроль за дотриманням вимог карантину

24-06-2020 18:42 959
категорія: Новини міста


24 червня 2020 року під головуванням секретаря Білгород-Дністровської міської ради Віктора Грозова відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету міської ради.

Як зазначив Віктор Грозов, cтаном на 13:00, 24 червня 2020 року, в Білгороді-Дністровському зафіксовано два нові випадки коронавирусной інфекції у двох жінок 1951 та 1938 років народження. На даний час інфіковані пацієнти ізольовані, вирішується питання про подальше лікування в м.Одесі, відбувається робота з контактними особами. Всього в Білгороді-Дністровському станом на 24 червня підтверджено п'ять випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

В цілому ж по Одеській області за даними моніторингу захворюваності на гостру респіраторну хворобу СОVID-19 за останній тиждень, порівняно з попереднім, спостерігається зростання лабораторно підтверджених випадків у 1,7 рази. Епідемічна ситуація залишається нестійкою.

З огляду на зазначене, комісією було прийнято рішення щодо посилення контролю за виконанням карантинних заходів. Зокрема, відповідно до прийнятого рішення:

1. Суб’єктам господарювання, які експлуатують зони відпочинку (пляжі) тощо, та в місцях масового перебування людей забезпечити (невідкладно та на період проведення карантинних заходів):

1.1. Дотримання соціальної дистанції (не менше 1,5 метрів) між відпочиваючими (включаючи облаштування майданчиків з шезлонгами) та інших протиепідемічних заходів;

1.2. Дотримання карантинних заходів з розрахунку фізичної дистанції між відвідувачами не менше 1,5 метра та знаходження однієї особи на 5 м2 площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі);

1.3. Дотримання соціальної дистанції між сусідніми столами не менше 1,5 метра та розміщення за столом не більше 4 осіб (постанова головного санітарного лікаря України № 32 від 02.06.2020);

1.4. На вході до ринків організувати місця для обробки рук спиртовмісними антисептиками, забезпечити одночасне перебування відвідувачів ринку з розрахунку не більше однієї особи на 10 квадратних метрів площі ринку із одночасним обмеженням контакту між працівниками та відвідувачами ринку шляхом організації обслуговування з дотриманням принципу соціального дистанціювання (1,5 метри);

1.5. Допуск працівників, суб'єктів господарювання та їх працівників, які здійснюють торгівлю на ринках та відвідувачів на територію ринку дозволяти лише у респіраторі або захисній масці, у тому числі виготовленій самостійно, так, щоб були прикриті ніс та рот, та після проходження температурного скринінгу.

2. Рекомендувати (з 24.06.2020) Білгород-Дністровському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області, Білгород-Дністровському районному управлінню ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області, Затоківській та Сергіївській селищним радам:

2.1. Забезпечити посилений контроль за дотриманням карантинних заходів у закладах громадського харчування (ресторанах, кафе, тощо), торговельно-розважальних центрів та інших об'єктів з масовим перебуванням людей (із залученням засобів масової інформації);

2.2. На територіях курортних районів створити рейдові групи з контролю за дотриманням карантинних норм громадянами, які відвідуватимуть пляжі та бази відпочинку (З 24.06.2020);

3. Керівникам структурних підрозділів міської ради, керівникам суб’єктів господарювання міста забезпечити (невідкладно та на період проведення карантинних заходів) виконання карантинних заходів згідно із постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 №392 «Про встановлення карантину, з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» (зі змінами).

До того ж в ході засідання, комісією було прийнято рішення щодо проведення урочистих заходів з нагоди Дня Конституції України із дотриманням карантинних заходів, а також щодо перенесення фестивалю присвяченого Дню молоді на 1 вересня 2020 року.

Внесено також зміни у режим роботи Центру надання адміністративних послуг та управління соціальної політики міської ради. Відповідно до змін, Центр надання адміністративних послуг та управління соціальної політики здійснюватиме прийом громадян з 10:00 год. до 17:00 год. щоденно, окрім вихідних та святкових днів.

Під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету міської ради було розглянуто питання “Про організацію проведення на території міста Білгорода-Дністровського зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти у 2020 році”. Як зазначила начальник управління освіти, сім’ї, молоді та спорту міської ради Людмила Муржа-Ромащук, на території міста організовано 6 пунктів зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання. Всі пункти забезпечені засобами індивідуального захисту та деззасобами, а також проведено роботу щодо дотримання протиепідемічних заходів в ході проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Завершуючи засідання комісії, Віктор Грозов зусередив увагу на необхідності чіткого виконання протиепідемічних заходів та санітарних норм, визначених постановами Кабінету Міністрів України та Головного державного санітарного лікаря України.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23