В Білгороді-Дністровському пройшла презентація результатів проекту “Підвищення прозорості міста”

14-09-2018 12:20 188
категорія: Новини міста


Станом на 13 вересня 2018 року місто Білгород-Дністровський займає 10 позицію зі ста найбільших міст України за рівнем прозорості влади і потрапило на цю сходинку з результатом 57.58 балів із 100 можливих. Попереду такі міста як Маріуполь, Дрогобич, Вінниця, Житомир, Київ, Львів, Дніпро тощо. У минулому році Білгороду-Дністровському вдалося зайняти 26 місце у даному рейтингу прозорості влади із загальним балом 34,7.

Про це під час заходу в приміщенні Білгород-Дністровської міської ради повідомила керівник проекту «Підвищення прозорості міста Білгорода-Дністровського», голова ГО «Центр громадянських ініціатив «ТІРА» Юлія Федорова. Презентацію результатів проекту "Підвищення прозорості міста Білгорода-Дністровського", що реалізує українське відділення глобальної мережі Transparency International за кошти Фонду демократії ООН (UNDEF), відвідали керівники структурних підрозділів міськради, депутати, а також місцевих ЗМІ.

Вимір вказаного рейтингу відбувається за Методологією, яку розробили НГО Transparency International Україна разом з Інститутом Політичної Освіти, та яка оцінює прозорість, кількість проактивно наданої інформації громадянам, якість превентивних заходів з боротьби з корупцією та відкритість по відношенню до громадян, коли вони хочуть знати інформацію. Дослідження базується на словацькій методології, яка була адаптована дослідниками під український контекст та Українське законодавство.

Оцінювання проводиться за 13 напрямками та містить рекомендації з покращення показників. Зокрема, в розділах “Інформація про роботу органів місцевої влади” місто Білгород-Дністровський набрало 7 балів; “Доступ та участь” - також 7 балів; “Закупівлі” - 4,75; “Житлова політика” - 3,125; “Бюджетування та контракти” - 7,2; “Гранти, виділення фінансів” - 1 бал; “Соціальні послуги” - 2 бали; “Кадрові питання” - 3 бали; “Професійна етика та конфлікт інтересів” - 2 бали; “Землекористування та будівельна політика” - 7,4; “Комунальні підприємства” - 5,5; “Комунальне майно” - 5 балів; “Освіта” - 3 бали.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44