В Білгороді-Дністровському пройшов жалобний захід щодо вшанування пам’яті жертв Голодоморів в Україні

25-11-2019 10:32 452
категорія: Новини міста


23 листопада 2019 року на території парку Горького біля пам’ятного знаку жертвам Голодоморів зібралися мешканці Білгорода-Дністровського, представники влади міста та району, трудових колективів, військового гарнізону, духовенства, громадськості та ЗМІ, аби взяти участь в загальнонаціональній хвилині мовчання в пам’ять жертв Голодоморів. Цього дня не лише в Україні, а й за її межами вшановували День пам’яті жертв Голодоморів та згадували приховану історичну правду, яка чорною трагічною стрічкою пролягла через долю українського народу.

Під час жалобного заходу було наголошено на тому, що минуле не належить нікому. Воно надбання нинішніх і майбутніх поколінь, бо саме їм належить винести з нього всі найсерйозніші уроки, щоб жахливі людські трагедії більше не повторилися. Ніде і ніколи!

“Схиляємо голови… переосмислюємо наше минуле… та прислухаємося до голосів свідків, які несуть нам історію тих темних днів. Ці голоси розповідають нам про велике горе нашої землі, про те, що таке голод, про смерть і ставлення до неї, про життя і його порятунок, про замовчування і відродження пам’яті нації”, - було сказано під час заходу.

Після хвилини мовчання учасники жалобного заходу поклали до пам’ятного знаку лампадки, свічки та квіти. Вічна пам’ять і спокій усім загиблим у роки голодного лихоліття! Хай наш спомин про усіх невинно убієнних нагадає нам ціну людського життя.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23