В Білгороді-Дністровському пройшов круглий стіл «Історико-архітектурний опорний план міста Білгорода-Дністровського”

01-02-2019 11:18 243
категорія: Новини міста


31 січня 2019 року в приміщенні Білгород-Дністровської міської ради проведений круглий стіл «Історико-архітектурний опорний план міста Білгорода-Дністровського”, в якому взяли участь заступник міського голови Сергій Чернокульський, секретар міської ради Ольга Ціпуленко, члени архітектурно-містобудівної ради, депутати, працівники структурних підрозділів міської ради, представники громадськості та ЗМІ.

Слід зазначити, що на минулому тижні розпочалася процедура громадських слухань науково-проектної документації «Історико-архітектурний опорний план міста Білгород-Дністровський Одеської області з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів». Повідомлення про її початок опубліковано на офіційному сайті Білгород-Дністровської міської ради 22 січня 2019 року. З графічною частиною та паперовою частиною науково-проектної документації можна також ознайомитись у приміщенні управління містобудування та архітектури Білгород-Дністровської міської ради по вул. Єврейській,21 у робочі дні. Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до науково-проектної документації «Історико-архітектурний опорний план міста Білгород-Дністровський Одеської області з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів» триватиме один місяць з моменту його опублікування.

Під час проведення круглого столу начальник управління містобудування та архітектури - головний архітектор міста Вікторія Поліщук та головний спеціаліст з охорони культурної спадщини управління Максим Донець інформували присутніх щодо значення наявності історико-архітектурного опорного плану в такому старовинному та унікальному місті як Білгород-Дністровський. Вони зазначили, що науково-проектну документацію «Історико-архітектурний опорний план міста Білгород-Дністровський Одеської області з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів» розробило Підприємство об’єднання громадян «Інститут культурної спадщини» Всеукраїнської Ради з охорони культурної спадщини України.

За допомогою схеми В. Поліщук та М. Донець познайомили учасників заходу з межами історичних ареалів та режимами використання пам’яток архітектури та історії. Також, вони відповіли на численні питання присутніх.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44