В Білгороді-Дністровському проведений flash-mob «Кинь сигарету - візьми цукерку»

03-05-2018 09:45 137
категорія: Новини освіти


28 квітня 2018 року рамках молодіжного руху «Молодь обирає здоров'я» та Міжнародного дня відмови від куріння, яку міжнародна громадськість проводитиме 31 травня як Всесвітній день без тютюну, в місті відбувся сьомий flash-mob «Кинь сигарету - візьми цукерку». Традиційний захід був підготовлений та проведений міською Радою учнівського самоврядування «Тірас» Білгород-Дністровського міського Центру дитячої творчості.

Flash-mob відбувся за участю загальноосвітніх шкіл №1 та №3, №4 та №5, №6 та №11, НВК «Школа-гімназія». Волонтерські фокус-групи очолювали президенти шкіл, їх заступники, міністри екології та милосердя, які пропонували мешканцям міста кинути цигарки. Замість паління школярі щедро пригощали цукерками та дарували гарний настрій.

Цьогоріч президенти учнівського самоврядування вирішили змінити формат проведення flash-mob та організували танцювальний та вокальний батли, під гаслом «Не палити – стильно, модно, молодіжно». У flash-mob взяли участь солістки студії естрадної пісні «Час мріяти» КЗ МЦДТ.

Волонтери багато спілкувались з перехожими, роз’яснювали необхідність розумного ставлення до свого здоров'я, фізичній та психічній культурі, загартовування організму, вмілій організації праці та відпочинку. Доцільним було поєднання співбесід з проведенням танцювального flash-mob.

Вже всьоме підтримав таку здоров'язбережувальну акцію підприємець нашого міста Сергій Врублевський.

Здоровий спосіб життя сьогодні – це популярний тренд сучасного світу. Тому дуже важливо, що за здоровий спосіб життя агітують діти - майбутнє нашого міста, нашої країни.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44