В Білгороді-Дністровському проведений психолого-педагогічний фестиваль для батьків

27-04-2018 11:54 241
категорія: Новини освіти


26 квітня 2018 року відповідно до плану роботи Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, в рамках тижня психології, в закладах освіти психологічною службою міста на базі ЗОШ №3 був організований та проведений психолого-педагогічний фестиваль для батьків «Ефективне батьківство». Проведений захід був спланований на популяризацію психологічних знань в системі освіти, забезпечення психолого-педагогічного супроводу процесу виховання та розвитку підростаючого покоління, гармонізацію дитячо-батьківських відносин, підвищення психологічних компетенцій батьківської спільноти.

В ході пленарної частини з батьками працювала завідувачка Центу практичної психології та соціальної роботи Одеського обласного інституту вдосконалення вчителів, керівник тренінгового центру Вітупоренко С.В., батьки мали можливість взяти участь у розіграші літератури про виховання, про розуміння внутрішніх цінностей, про досягнення глибоких міцних сімейних стосунків.

Після лінійки тренерів відбулись майстер-класи за різними напрямками: про сучасне батьківство в контексті теорії поколінь йшла розмова на майстер-класі методиста психологічної служби Лєконцевої Е.В.; про визначення стилів спілкування та гармонізацію дитячо-батьківських відносин через авторську техніку «Хто в яйці?» на тренінгу практичного психолога ДНЗ №3 Воронкової О.І. тощо. Практичний психолог НВК «школа-сад» Мінюрова Г.М. подорожувала з батьками «До набуття внутрішньої цілісності через контакт зі своєю внутрішньою природою», з вмінням «Розкриття внутрішніх ресурсів особистості через подолання психологічних травм» познайомила батьків практичний психолог ЗОШ №4 Василенко Л.Л. Практичний психолог ЗНЗ №3 Мамей О.В. оптимізувала дитячо-батьківські відносини через творчість за авторською програмою «Планета сім’я».

Водночас з батьками працювали і спеціалісти психологічної служби: вони мали можливість ознайомитись з сучасною технологією стресостійкості та профілактики емоційного та професійного вигорання під керівництвом Вітупоренко С.В.




Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44