В Білгороді-Дністровському спостерігається зниження кількості хворих на ГРВІ

28-01-2019 15:39 352
категорія: Новини міста


28 січня 2019 року під головуванням першого заступника Білгород-Дністровського міського голови Вадима Кесарчука відбулося чергове засідання робочої наради з питань заходів щодо попередження захворюваності на ГРЗ та ГРВІ, в якому взяли участь представники галузі освіти та охорони здоров’я, відділу лабораторних досліджень та ін.

Враховуючи, що показники захворюваності серед дитячого населення, а також відвідуваності учнями загальноосвітніх закладів покращилися, необхідності припиняти навчально-виховний процес на території міста Білгорода-Дністровського не існує. Виняток складає Сергіївська загальноосвітня школа №8, в якій рівень захворюваності на ГРВІ майже досяг епідпорогу. У зв’язку з цим, робоча група буде рекомендувати комісії з питань ТЕБ та НС ввести в даній школі карантин.

Також, у двох загальноосвітніх школах Білгорода-Дністровського є декілька класів з низькою відвідуваністю з причини захворювання на ГРВІ. Керівникам цих шкіл буде запропоновано перевести учнів таких класів на дистанційне навчання.

Ще одним питанням порядку денного засідання стала ситуація з вакцинацією проти кору на території Білгорода-Дністровського. З метою впровадження заходів щодо недопущення виникнення та розповсюдження захворюваності на кір, вирішено ініціювати проведення засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44