В Білгород-Дністровському територіальному центрі проведений лекторій до Дня захисту людей похилого віку

12-06-2019 11:55 188
категорія: Соцзахист


15 червня у всьому світі відзначають День захисту людей похилого віку (Всесвітній день розповсюдження інформації про зловживання відносно літніх людей). Даний день був затверджений Генеральною Асамблеєю ООН в 2011 році. В ООН відзначають, що люди похилого віку відносяться до категорії незахищених громадян.

Літні люди потребують захисту, і це не дивлячись на той факт, що найчастіше вони, на відміну від дітей, мають багатий досвід, відмінні професійні навички та мудрість, якої ще не дістає підростаючому поколінню. І все ж вони піддаються дискримінації за віковою ознакою. Те, як суспільство ставиться до людей похилого віку, безпосередньо впливає на стабільність і процвітання всього соціуму. Шанобливе і соціально відповідальне ставлення до людей похилого віку - запорука і гарантія благополуччя для тих, хто так чи інакше перейде на їх місце в наступних роках. Не будемо про це забувати!

Згідно розпорядження міського голови №93 від 31.05.2019 р. у залі КУ «Білгород-Дністровський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) для підопічних відбувся правовий лекторій “Що потрібно знати про систему безоплатної правової допомоги”. Участь в проведенні правого лекторію взяли представники управління соціальної політики. Під час заходу учасники дізналися про систему безоплатної правової допомоги як правовий механізм захисту прав громадян. Захід пройшов у форматі жвавої дискусії, присутні активно ставили питання доповідачам та цікавилися, як на практиці вони можуть реалізувати та захистити свої права.

У музичній програмі «Шануймо вік» як завжди виступив колектив «Колорит». Всі присутні в залі були вдячні за яскравий концерт.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23