В Білгород-Дністровському територіальному центрі проведений майстер-клас по виготовленню ляльки-мотанки

31-05-2018 16:02 67


29 травня 2018 року в КУ «Білгород-Дністровський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» для проведення майстер-класу запросили Ліну Данилик. Ще з дитинства Ліна виготовляла серветки, прикрашала ляльок, не підозрюючи, що це стане улюбленим захопленням життя. Спостерігаючи за її роботою, розумієш, що це дійсно магія мистецтва. Навчитися у майстрині виготовленню ляльки-мотанки зібралися жіночки, котрі забажали власноруч зробити оберіг. Ляльки-мотанки – це давній український оберіг. Їх робили на здоров’я, благополуччя, подорож, вдале заміжжя й для безлічі інших цілей.

На майстер-класі Ліна показала як з лоскутків тканини, ниток, гілок та мережива можна зробити ляльку-мотанку «Берегиню». Такі заняття дають можливість доторкнутись до народної культури, побуту українців. Це чудова нагода зробити оберіг-подарунок своїм рідним та близьким , а ще передати свої знання молодшому поколінню.

30 травня 2018 року для підопічних центру фахівцями управління соціальної політики була проведена консультативна зустріч. Валентина Ніколаєва докладно розповіла про зміни правил призначення та надання житлової субсидії. На питання стосовно пільг відповідав Миколай Гидирим, а про порядок надання путівок санаторно-курортного лікування розповіла Алла Стецько. Присутні отримали вичерпані відповіді на всі питання.

Директор територіального центру З.А. Пащенко
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44