В Білгород-Дністровському територіальному центрі відзначили День Перемоги

10-05-2018 12:12 182
категорія: Соцзахист


На святкування Дня пом’яті та примирення 8 травня 2018 року в КУ «Білгород-Дністровський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» збираються сивоволосі ветерани. Ті, хто своїм життям, здоров’ям, тяжкою та невтомною працею боронили рідний край від загарбницьких лап ворога.

Віддати шану ветеранам на захід завітала заступник міського голови Архипенко Галина Олександрівна. Вітаючи ветеранів, вона зазначила, що День Перемоги назавжди залишиться днем тріумфу нашого народу, символом героїчного минулого. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління в ім’я перемоги над фашизмом – істинний приклад патріотизму для нащадків. Також в адресу ветеранів лунали побажання здоров’я, щастя та довгих років життя. А святковий настрій дарував всім присутнім ансамбль територіального центру « Колорит». Ветерани, в свою чергу, ділилися своїми спогадами про минуле, співали разом з ансамблем свої улюблені пісні, раділи можливості спілкування зі знайомими ветеранами.

9 травня 2018 року після покладання квітів до пам’ятних знаків загиблим воїнам та мітингу, присвяченому Дню Перемоги над нацизмом, у парку Перемоги розпочався святковий концерт. Перед присутніми ветеранами та мешканцями міста виступали різні музичні колективи. У виконанні ансамблю «Колорит» звучали пісні «Эх, дороги», «Смуглянка», «Майский вальс» та інші. Кульмінаційним моментом виступу ансамблю стала пісня «День Победы», яку всі слухачі, присутні в парку, підспівували разом з виконавцями, тим самим вшанували всіх тих, хто здобув цю перемогу.

Директор територіального центру З.А. Пащенко
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44