В Білгороді-Дністровському триває реконструкція пам’ятника ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС

04-04-2018 17:58 198
категорія: Новини міста


В рамках підготовки до Міжнародного дня пам’яті Чорнобиля та вшанування загиблих від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, в Білгороді-Дністровському триває реконструкція пам’ятника ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС.

4 квітня 2018 року заступник Білгород-Дністровського міського голови Альберт Алтухов ознайомився з ходом реконструкції пам’ятника ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС.

Слід зазначити, що реконструкція пам’ятника відбувається в рамках проекту “Громадський бюджет” (Бюджет участі), який вже другий рік поспіль реалізовується в Білгороді-Дністровському. Зазначений проект підтримало більш ніж 200 мешканців міста Білгорода-Дністровського, тож проект набрав необхідну кількість голосів та перейшов до стадії реалізації.

За результатами проведеного тендеру із закупівлі товарів та послуг на загальнодержавній он-лайн платформі публічних закупівель “Прозоро”, визначено переможця торгів (ФОП Сербінова). Вартість зазначеного проекту складає близько 65 тис. грн. Роботи профінансовані з місцевого бюджету, з коштів передбачених на програму “Громадський бюджет” (Бюджет участі). Проектом передбачено виконання робіт з благоустрою меморіалу з улаштуванням пішохідних доріжок з тротуарної плитки, з заміною існуючої плитки та бордюрів, встановленням металевого турнікету, бетонних урн, реконструкцією освітлення.

На даний момент вже проведено значну частину із запланованих робіт.

Також цього дня Альберт Алтухов в рамках виконання пунктів рішення виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради “Про двомісячник з благоустрою міста Білгорода-Дністровського”, який триває з 15 березня по 15 травня 2018 року, провів інспекцію робіт, які проводяться на вулицях міста Білгорода-Дністровського міським центром “Благоустрій”.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44